Bizim ürünlerimiz

ONUR PLASTİK'in PREMIUM PPRC Boru ve Ek Parçaları özellikle sıcak ve soğuk akışkanlar için kullanılır. Tüm ürünler, güvenilir ve uzun ömürlü bir su dağıtım sistemi sağlamak için 50 yıl garantili,% 100 gıda sınıfı, üstün kaliteli Polipropilen Random kopolimer hammaddeden yapılmıştır.

pprcImage

FÜZYON Boru ve Ek Parçaları Türkiye'de ilk kez ONUR PLASTİK tarafından tanıtıldı. En iyinin en iyisini isteyenler için yapılmıştır. DAHA KALIN, DAHA AĞIR ve ÜSTÜN PPRC Bağlantı Parçaları.

technical_data

ONUR PLASTIK, çeşitli tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için NUEVA TERRAIN ile işbirliği içinde size İspanya'da Üretilen Üstün kaliteli TERRAIN SDP Polibütilen Boru ve Ek Parçalarını getiriyor. Daha fazlasını öğrenmek için ziyaret edin https://nuevaterrain.com/meet-terrain/?lang=en

pb images

Geniş bir bağlantı sistemleri yelpazesi sunmak için ONUR PLASTİK, tüketicilerine yüksek kaliteli PVC Boru ve Ek Parçaları sunmayı amaçlamaktadır.

PVC Pipes

Pex ve Pert boruları, eksiksiz bir boru ve bağlantı parçası sistemi yelpazesi sunmak için ONUR PLASTİK tarafından size sunulmaktadır.

pvcImage

ONUR PLASTİK, boru ve fittings sistemlerinin daha iyi montajını sağlamak için size en uygun ve kaliteli aksesuarları getirir..

accessories