-30 Yılda, değişik sektörler için 2000 adetin üzerinde tasarım - parça imalatı gerçekleştirildi.-Üretim gerçekleştirilen Ofis Çözüm Ürünleri ile,  4 yıl içinde 3 kıtada 14 ülkeye ihracat gerçekleştirildi.-"REACH TÜZÜĞÜ"'ne uygun plastik hammade kullanımı ve atık yönetimi ile, ONUR PLASTİK insana ve çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmektedir.-Onur Plastik 30 Yaşında

Üretim Tesisleri  

     ONUR PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. projelendirme ve üretim faaliyetlerini İstanbul’un en gözde sanayi ve ticaret merkezlerinden Dudullu Organize Sanayi bölgesinde kendisine ait 5000 metrekarelik alana sahip fabrikalarında gerçekleştirmektedir.

     Bünyesinde projelendirme bölümleri, modelleme atölyesi, kalıp üretim tesisleri, plastik enjeksiyon ve şişirme metotlu imalat sahaları, tampon ve serigraf baskı kısmı olan ONUR PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. tüm bu çalışmalar neticesinde müşterilerine tam hizmet verebilen bir çözüm ortağıdır.

     Tasarım departmanında hazırlanan tüm çalışmalar CNC’li dik işleme merkezleri, torna, freeze, taşlama, dalma erozyon ve diğer tüm tezgahlara sahip olan kalıp imalat atölyemizde gerçekleştirilir.

 
Enjeksiyon Enjeksiyon

     80 ton’dan 300 ton’a kadar geniş makine parkuru ile 0.2 gr’dan 800 gr’a kadar, ABS, HIPS, Norly 731, Poliasetal, Poliamid, Polietilen, Polikarbonat, Polikarbonat+ABS, Polipropilen, Polistren gibi teknik plastik malzemelerden parça üretimi gerçekleştirilmektedir.

 
Kalıp Kalıp Kalıp Kalıp

     Kalıp İmalat Atölyesinin konusunda uzman elemanları, plastik enjeksiyon ve plastik şişirme kalıpları için VX CAD ve AUTON CAM programlarının desteği ile projelendirme ve imalat hizmetleri vermektedir.

 
Şişirme Şişirme Şişirme Şişirme  

   0.1 lt’den 70 lt’reye kadar açık-kapalı hacimli parçalar üretebilen plastik şişirme bölümünde tam otomatik, enjeksiyon şişirmeli, parisan kontrollü tezgahlarla otomotivden sağlık sektörüne geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir.