-30 Yılda, değişik sektörler için 2000 adetin üzerinde tasarım - parça imalatı gerçekleştirildi.-Üretim gerçekleştirilen Ofis Çözüm Ürünleri ile,  4 yıl içinde 3 kıtada 14 ülkeye ihracat gerçekleştirildi.-"REACH TÜZÜĞÜ"'ne uygun plastik hammade kullanımı ve atık yönetimi ile, ONUR PLASTİK insana ve çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmektedir.-Onur Plastik 30 Yaşında

Kalite    

Kalite Anlayışımız

ONUR PLASTİK San Tic. Ltd. Şti.’nde yapılan kalite kontrol süreci üç aşamadan oluşmaktadır.

1. Giriş Kalite Kontrolü
2. Proses Kalite Kontrolü
3. Çıkış-Final Kalite Kontrolü

Giriş Kalite Kontrol

Tedarikçilerimizden gelen ve kendi bünyemizde ürettiğimiz her türlü hammadde, yardımcı malzemelere ONUR PLASTİK tarafından belirlenen kalite-üretim standartlarına göre Giriş Kalite Kontrolü testleri uygulanmaktadır.

Elde edilen malzemenin, Fiziksel Uygunluk, Kimyasal Uygunluk, MFI , Yoğunluk gibi testlerden geçerek, "Üretime Uygundur" onayı alması zorunludur.


Proses Kalite Kontrol

Ürünlerimizin standartlarda belirtilen kalite kontrol sıklığı ve onay sayısına uygun olarak yapılan tüm testlerden geçerek "Proses Kalite Onayı" alması zorunludur.


Çıkış-Final Kalite Kontrol

Kalite onayı alan ürünlerimizin, otomatik olarak yapılan ambalaj ve paketlemeden sonra, Ambalaj Uygunluğu, Tanımlama, Paket Uygunluğu ve Etiket Uygunlugu kontrollerinden geçerek "Sevkiyat Yapılabilir" onayı alması zorunludur.


Iso Belgeleri

TSE Belgesi 1 TSE Belgesi 2